فرماندار گناوه: برخی روستاهای گناوه در حد شهرها توسعه یافته‌اند

به گزارش “روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر”؛ فرماندار شهرستان گناوه گفت: با تلاش‌های بنیاد مسکن برای توسعه زیرساخت‌های روستایی، برخی از روستاهای این شهرستان در حد و اندازه‌های یک شهر توسعه یافته‌اند.

سید علی پاک‌نژاد در نشست با مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر اظهار داشت: اجرای طرح آمارگیری از ویژگی‌های مسکن روستایی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

وی بر لزوم مشارکت و همکاری ویژه برای اجرای طرح آمارگیری از ویژگی‌های مسکن روستایی تاکید کرد و ادامه داد: در روز افتتاح و آغاز این طرح در یکی از روستاهای شهرستان به عنوان پایلوت حضور یافته و برنامه افتتاحیه را برگزار می‌کنیم.

فرماندار شهرستان گناوه با تقدیر از تلاش‌های بنیاد مسکن برای توسعه زیرساخت‌های روستایی این شهرستان بیان کرد: با تلاش‌های بنیاد مسکن برای توسعه زیرساخت‌های روستایی، برخی از روستاهای این شهرستان در حد و اندازه‌های یک شهر توسعه یافته‌اند.

وی اضافه کرد: نگاه ویژه‌ای به برنامه‌های بنیاد مسکن داریم و تلاش می‌کنیم و حوزه شهری و روستایی تلاش می‌کنیم تا با تخصیص اعتبارات مناسب شاهد توسعه زیرساخت‌ها در شهرستان باشیم.

پاک‌نژاد با اشاره به اینکه بخش اعظم روستاهای شهرستان گناوه آسفالت شده است، افزود: امیدواریم اندک روستاهای باقی‌مانده نیز عملیات زیرسازی و آسفالت آنها هر چه سریع‌تر انجام شود.

وی مقاوم‌سازی مسکن روستایی را به عنوان یک برنامه بسیار مهم عنوان کرد و گفت: امیدواریم بنیاد مسکن همچون گذشته طرح‌های خود را با سرعت و کیفیت در این زمینه اجرایی کند.

Print Friendly, PDF & Email