فرماندار: گناوه در جذب سهمیه مسکن محرومان پیشگام شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ فرماندار گناوه گفت: با همکاری و تلاش همه جانبه باید بتوانیم این شهرستان را در زمینه جذب سهمیه طرح ساخت مسکن ویژه محرومان در بین شهرستان‌های استان بوشهر پیشگام و پیشتاز کنیم.

غلامرضا مهرجو در جلسه تامین مسکن محرومان این شهرستان افزود: طرح مسکن ویژه محرومان فرصتی گرانبها برای خانه دارشدن افراد نیازمند است و باتوجه به سهمیه ابلاغی و تسهیلات درنظرگرفته شده باید بهترین دستاورد برای شهرستان دربرداشته باشد.

وی اظهارداشت: در اجرای این طرح به ازای هر واحد مسکونی ۳۰۰ میلیون ریال تسهیلات بلاعوض و یک میلیارد ریال تسهیلات بانکی پرداخت می‌شود.

مهرجو گفت: ۲۲۵ واحدمسکونی ازمجموع سهمیه یکهزار و ۵۰۰ واحد مسکونی استان بوشهر برای این شهرستان پیش بینی شده است.

فرماندارگناوه افزود: باتوجه به مشکلاتی که برای ساخت مسکن توسط محرومان و نیازمندان جامعه وجود دارد، باید از ظرفیت و فرصت هایی که توسط حاکمیت از جمله ساخت مسکن ایمن برای محرومان در کشور فراهم می‌شود، نهایت استفاده برده شود.

وی بیان کرد: دهیاران روستاهای این شهرستان برای استفاده مطلوب از این طرح افراد نیازمند به مسکن بویژه تحت پوشش نهادهای حمایتی را سریع شناسایی و به بنیادمسکن انقلاب اسلامی معرفی کنند.

فرماندار گناوه گفت: در فرآیند پرداخت تسهیلات طرح مسکن ویژه محرومان به متقاضیان که افراد کم درآمد هستند ، باید شرایط و وضعیت مالی در منطقه محل سکونت مدنظر قرار گیرد و بویژه در مراحل اداری و ضمانت‌ نامه بانکی مشکلی برای آنها ایجاد نشود.

Print Friendly, PDF & Email