فرماندار گناوه: معماری پروژه‌های مسکن شهرستان گناوه متناسب با فرهنگ منطقه باشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ فرماندار گناوه گفت: در معماری پروژه‌های نهضت ملی مسکن، واحدهای مسکونی با توجه به فرهنگ منطقه طراحی و اجرا شود.

محمدتقی صفری در نشست با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر ضمن تاکید بر لزوم خدمت‌رسانی سریع و به موقع به ارباب رجوع و تسهیل و تسریع امور مردم بیان کرد: تسهیل فرایند ها و تسریع در امور به نوعی تکریم ارباب رجوع محسوب می‌شود، بنابراین باید با عزت و کرامت با مردم برخورد شود.

فرماندار گناوه خواستار توجه ویژه بنیاد مسکن به زیرساخت‌های مناطق روستایی شد و افزود: توسعه روستایی موجب می‌شود حتی روستاهای خالی از سکنه مجدد در مسیر احیا قرار گیرند و از مهاجرت به سمت شهرها جلوگیری شود.

وی اظهار داشت: با توجه به مشکلات و کمبودهای بسیاری که در شهرستان گناوه موجود است، بنیاد مسکن نسبت به افزایش سهمیه قیر رایگان جهت اجرای پروژه‌های آسفالت در سطح شهرستان اقدام کند و همچنین جهت مقاوم‌سازی‌های بیشتر در شهرستان، تعداد سهمیه تسهیلات مسکن افزایش یابد.

فرماندار گناوه تاکید کرد: در معماری پروژه‌های نهضت ملی مسکن، واحدهای مسکونی با توجه به فرهنگ منطقه طراحی و اجرا شود.

وی گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با سابقه خوبی که در اجرای پروژه‌های مهم دارد انتظارات مردم را بالا برده است و از آنها انتظار همکاری بیشتر دارند.

Print Friendly, PDF & Email