محوطه سازی ساحلی روستای بوالخیر شهرستان تنگستان اجرا شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ همزمان با سومین روز از گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی محوطه سازی ساحلی روستای گردشگری بوالخیر از توابع شهرستان تنگستان استان بوشهر با یک میلیارد تومان اعتبار از محل اعتباراتی استان و شرکت ملی نفت ایران مورد بهره برداری قرار گرفت.

علیرضا مقدم در این آئین افزود: در این طرح محوطه سازی ساحلی روستای گردشگری بوالخیر به مساحت هشت هزار مترمربع اجرا شده است.

وی اظهار کرد: در زمان حاضر آسفالت روستاهای بنه گز، باغک شمالی و اِشکالی شهرستان تنگستان به مساحت ۲۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع با مشارکت دهیاری و با ۲میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان اعتبار از محل اعتبارات قیر رایگان و با مشارکت دهیاری در حال اجرا است

مقدم اضافه کرد: افزون براین بوستان روستا بنه گز نیز به مساحت ۱۰ هزار مترمربع با مشارکت دهیاری با یک میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات ملی و استانی با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر در خصوص جاده مواصلاتی روستای گورکات تنگستان گفت: این طرح در سه فاز طراحی شده که فاز نخست آن با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.

به گفته مقدم فاز نخست جاده مواصلاتی گورکات تنگستان با چهار میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات ملی و قیررایگان در حال اجرا است.

وی ادامه داد: در این طرح سنگ جدول، زیرسازی بیس و آسفالت به صورت مشارکتی با دهیاری انجام می‌شود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: عملیات اجرای تعریض پل موجود در جاده گورکات نیز از جمله دیگر برنامه های پیش بینی شده در این طرح است.

Print Friendly, PDF & Email