مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر: بازسازی واحدهای مسکونی آسیب‌دیده سیل اخیر را به‌سرعت آغاز می‌کنیم

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر با تأکید بر تشکیل پرونده آسیب‌دیدگان سیلاب اخیر گفت: این نهاد بازسازی و ترمیم واحدهای مسکونی آسیب‌دیده از سیل را با سرعت آغاز می‌کند.

حمید حیدری‌بریدی در دومین نشست ستاد بازسازی بنیاد مسکن استان بوشهر در شهرستان دشتستان با اشاره به ارزیابی خسارت‌های سیل اخیر در استان بوشهر اظهار داشت: پس از وقوع حادثه با حضور کارشناسان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خسارتهای وارده مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت تا میزان آسیب‌های ناشی از سیل و تعداد واحدهای قابل تعمیر یا نیازمند به بازسازی مشخص شود.

وی از بازسازی و ترمیم واحدهای آسیب دیده خبر داد و افزود: با توجه به شدت خسارت‌های وارده بر اموال و ساختمان‌های مسکونی، باید هرچه سریع‌تر نسبت به تشکیل پرونده از خسارت دیدگان برای پرداخت تسهیلات از سوی بنیاد مسکن و تسریع در عملیات بازسازی اقدام شود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه در سیل اخیر مردم دچار زیان شده‌اند گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با تسریع در روند ساخت و ساز و ترمیم واحدهای مسکونی رسالت خویش را به‌خوبی انجام خواهد داد.

حیدری با بیان اینکه کارشناسان این نهاد همواره در تحقق مطالبات مردم آسیب دیده در نقاط سیل‌زده حضور دارند افزود: یکی از رسالت‌های مهم بنیاد مسکن بازسازی و تعمیر واحدهای مسکونی خسارت دیده است که در این راستا اقدامات مهمی انجام شده است.

وی بر تسریع در تشکیل پرونده برای بازسازی و تعمیر واحدهای مسکونی تأکید کرد و گفت: همه واحدهای خسارت دیده مورد توجه برای بازسازی قرار می‌گیرد.

Print Friendly, PDF & Email