آخرین خبرها

مدیریت جهادی در نیروهای بنیاد مسکن

مهندس فرزانه مدیرکل بنیاد مسکن استان به همراه معاونین خود با امام جمعه دیّر دیدارکردند…..

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر مهندس فرزانه مدیرکل بنیاد مسکن استان به همراه معاونین خود با امام جمعه دیّر دیدارکردند.
دراین دیدار ابتدا مدیرکل بنیاد مسکن از فعالیت های گسترده دربخش های مختلف این نهاد بطور اجمال از طرح هادی- سند چشم انداز ۱۰ ساله برای هر روستا- مقاوم سازی خانه های روستایی- پرداخت انواع وام- سند دار کردن خانه های روستایی- واگذاری زمین روستایی و…… بازگو نمودند.
وی افزود: در سال ۹۳ بنیاد مسکن استان بوشهر به یاری خداوند جشن اتمام تهیه طرح هادی در کلیه روستاهای بالای ۲۰ خانوار را خواهیم داشت و از معدود استان هایی خواهیم بود که تهیه طرح هادی در آنها به پایان خواهد رسید.

در ادامه مهندس صداقت مدیربنیاد مسکن شهرستان دیّر گزارشی از اقدامات انجام گرفته در بخش مسکن شهری- عمران روستایی و مسکن روستایی از قبیل احداث ۱۹۰ واحد مسکن مهر، ۱۶ واحد مسکن محرومین، ۳۹۵ فقره تسهیلات بهسازی، بازنگری ۶ طرح هادی، اجرای ۶ طرح هادی و اجرای فاز اول مصلای نماز جمعه در شهرستان دیّر را بیان داشتند.
درپایان حجت الاسلام حسینی امام جمعه دیّر ضمن قدردانی از خدمات بنیاد مسکن استان و شهرستان دیّر اظهار داشت: مدیران و نیروهای بنیاد مسکن از نیروهای پرتلاش، مخلص و روحیه جهادی دارند و سال هاست که شاهد مدیریت جهادی در این نهاد مقدس هستیم. مردم اکنون در شهرها و روستاها خدمات صادقانه بنیاد مسکن را می بینید که باید این روند خدمت گزاری در روستاها بیشتر نمود پیداکند.
ایشان اضافه کرد: مدیران باید همیشه روحیه اخلاص، ساده زیستی و تلاش را سرلوحه کار خود قرار دهند تا کارهای مردم به راحتی و به درستی حرکت کند و تعجیل در کارها، احداث پروژه ها و واحدهای مسکونی به موقع صورت گیرد تا لذّت خدمت به مردم گرفته نشود.

IMG_5836

Print Friendly, PDF & Email