آخرین خبرها

مراسم کلنگ زنی یادمان شهدای جزیره شیف

در دومین روز بازدید مهندس شاملو از پروژه های عمران روستایی، کلنگ  احداث پارک محله ای و یادمان شهدای گمنام…..

در دومین روز بازدید مهندس شاملو از پروژه های عمران روستایی، کلنگ  احداث پارک محله ای و یادمان شهدای گمنام جزیره شیف به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر دراینمراسم که با حضور مهندس شاملو معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور برگزار شد. خسروی فرمانداربوشهر، فرزانه مدیرکل بنیادمسکن، موحد مدیرکل حفظ آثار و نشرارزشهای دفاع مقدس، مهندس زارعی معاون عمران روستایی بنیادمسکن استان، بخشدار مرکزی بوشهر، مدیربنیادمسکن شهرستان، اعضای شورا، دهیار و اهالی جزیره ایشان را همراهی کردند.

در ابتدای مراسم فرماندار بوشهر گفت: امروز فرخنده روزیست که شهدای گمنام گرانقدر هشت سال دفاع مقدس در جزیره شیف همه خدمتگزاران به نظام را جهت خدمت به مردم گرد هم آورده و قطعاً، یقیناً و حتماً همه ما که در این جمع حاضر شده ایم، می دانیم که هر نفس خود را مدیون شهداء هستیم و مسئولان وظیفه دارند به مردم خدمت کنند و مردم با کمک و همیاری خود به مسئولین یاری رسانند و امروز شاهد کلنگ زنی احداث این یادمان توسط مهندس شاملو خواهیم بود.

وی افزود: اعتبار این طرح بالغ بر ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال مصوب شده و با ابلاغ به بنیاد مسکن انتظار می رود در کوتاهترین زمان ممکن ساخته شود تا مزار شریف این شهدای گمنام، زیارتگاه عاشقان و مردم در این جزیره شود.

در ادامه مراسم مهندس فرزانه مدیرکل بنیادمسکن استان بیان داشت با ارائه ۶ طرح اولیه جهت احداث یادمان شهدای گمنام، یک طرح توسط اداره مربوطه انتخاب و جهت اجرا مصوب شد و در حال حاضر جاده دسترسی این پروژه به اتمام رسیده است.

در حاشیه این مراسم مهندس فرزانه افزود پنج میلیارد ریال جهت اجرای فاز دوم طرح هادی در جزیره شیف اختصاص یافته و بنیاد مسکن آمادگی این را دارد که با اجرای این پروژه بتواند در مبلمان روستا نمای جدیدی را ایجادنماید. وی گفت: این پروژه بدلیل بالا بودن سطح آب و معابر اصلی مشکلات خاص خود را دارد که با کمک  دهیار و اعضا شورا، همچنین تلاش خود مردم در بازگشایی مسیر و عقب نشینی واحدهای مسکونی، می توان این طرح را با سرعت و در مدت زمان کوتاه به پایان رسانید.

shif2

shif3

shif4

shif5

Print Friendly, PDF & Email