مسیر ورودی روستای هلیله بوشهر اصلاح می‌شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ فرماندار بوشهر گفت: اصلاح طرح هادی به عنوان یکی از ورودی‌های اصلی روستای هلیله در دستور کار فرمانداری بوشهر قرار دارد.

صالح رحیمی فرماندار شهرستان بوشهر همراه با مدیران این شهرستان در بازدید از روستای ساحلی هلیله که در همسایگی نیروگاه اتمی بوشهر و مرکز استان قرار دارد، مشکلات آن را بررسی کرد.

وی گفت: بررسی ترمیم آسفالت خط انتقال آب، اصلاح طرح هادی برای عبور گذر ۱۴ متری به عنوان یکی از ورودی‌های اصلی هلیله در دستور کار فرمانداری قرار دارد.

فرماندار بوشهر گفت: اجرایی شدن میدان فرهنگ بنیاد مسکن، طرح تعویض پایه‌های فرسوده و دو عدد ترانس برق با اداره برق، حل مشکل انشعاب گاز در حریم دریا از دیگر برنامه‌های اجرایی فرمانداری برای روستای هلیله است.

به گفته وی، مطالعات اسکله صیادی برای گسترش بازوها و همچنین انتقال یک شهید گمنام به میدان تازه تاسیس هلیله به عنوان یکی از خواسته‌های اهالی در دستور کار قرار گرفته است.

فرماندار بوشهر گفت روستای هلیله مشکلات زیادی دارد که باید به ترتیب اولویت برای حل آن‌ها اقدام کرد. مسئولان شهرستان نیز موظف هستند تا همه تلاش‌ خود را برای حل مشکلات به کار گیرند.

Print Friendly, PDF & Email