آخرین خبرها

میز خدمت دستگاه های اجرای استان بمناسبت دهه فجر

با طرح پیشنهادی « میز خدمت » از سوی نماینده ولی فقیه به مسئولین استان در راستای خدمت به مردم……

با طرح پیشنهادی « میز خدمت » از سوی نماینده ولی فقیه به مسئولین استان در راستای خدمت به مردم، بدون تکلف و نوبت قبلی در مصلی نماز جمعه بوشهر حاضر شده و شنونده و پیگیر مشکلات و درخواست های مردم در یک روز تعطیل باشند.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، به همین مناسبت در نهمیمن روز از دهه مبارک فجر، حیدری- مدیرکل بنیاد مسکن استان با حضور خود در این نشست به مشکلات و مسائل مطرح شده از قبیل درخواست آسفالت معابر روستایی، تحویل واحد مسکونی در روستای احمدی بوشهر، درخواست وام روستایی، احداث زمین چمن مصنوعی و… توسط مردم بطور مستقیم رسیدگی نمود، همچنین بررسی تغییرات در طرح هادی و دیوار حفاظتی روستای کلات بخش تنگستان را جهت بررسی دقیق تر به ملاقات حضوری در اداره کل موکول نمودند.
در پایان این نشست دکتر گراوند- استاندار، با قدردانی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی در مشارکت میز خدمت و با تاکید بر رسیدگی و تحقق مطالبات مردم گفت: سیاست این است که مسئولان در محل اداره و دستگاه اجرایی پاسخگوی مطالبات مردم باشند. و اصل بر این است که مسئولان استان در نظام اداری و در ادارات مختلف میز خدمت ایجاد کنند و پاسخگوی مشکلات و مطالبات مردم در یک روز معین باشند.

Print Friendly, PDF & Email