نشست مدیرکل امور اداری و پشتیبانی بنیاد مسکن کشور با مدیران و معاونین بنیاد مسکن بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ جلال الدین خزاعی، مدیرکل امور اداری و پشتیبانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور در سفر یک روزه‌اش به استان بوشهر با مدیران و معاونین بنیاد مسکن بوشهر دیدار کرد.

در این نشست مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر با ارائه گزارشی از فعالیتها صورت گرفته و موفقیت‌های کسب شده در این نهاد طی ۸ سال اخیر، پروژه‌های تعریف شده سال‌جاری در حوزه‌های مختلف را تشریح کرد.
حمید حیدری بریدی با بیان اینکه در سایه تلاش و همدلی طی سالهای اخیر موفقیتهای چشمگیری حاصل شده است، تصریح کرد: در برخی شاخص‌ها عملکرد قابل قبولی داشتیم بگونه‌ای که از برنامه پیش بینی شده فراتر رفته‌ایم.
 در این نشست همچنین حامد رضایی، معاون پشتیبانی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر با ارائه گزارشی از تعداد نیروهای انسانی شاغل در این اداره کل، در خصوص مشکلات فراروی برخی پرسنل در طولانی شدن روند صدور احکام آنها مطالبی بیان کرد.
مدیرکل امور اداری و پشتیبانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور نیز در این نشست ضمن تاکید بر انسجام و همبستگی درون سازمانی، تصریح کرد: در خصوص رفع مشکلات فراروی پرسنل در صدور احکام آنها اقدام خواهم کرد.
جلال الدین خزاعی، بیان کرد: تحولات صورت گرفته در سطح روستاها و شهرهای استان بوشهر قابل تقدیر است و باید با همیت سازمانی در راستای رسالت بنیاد مسکن اقدامات ماندگاری صورت گیرد.
Print Friendly, PDF & Email