نشست هم اندیشی با مدیران شعب بانک های عامل

همکاری و تعامل با هدف ارتباط بهتر فی مابین بنیاد مسکن استان و بانک های عامل……

همکاری و تعامل با هدف ارتباط بهتر فی مابین بنیاد مسکن استان و بانک های عامل، نشست هم اندیشی، جهت بررسی و مرتفع نمودن تسهیلات زلزله منطقه بخش بوشکان و سیل سال ۹۳ در شهرستان های گناوه، دیلم، تنگستان و دشتستان در اداره کل مدیریت بحران استان با حضور دکتر زارع- فرماندار دشتستان، مدیر کل دفترهماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری، مدیران شعب بانک های صادرات- تجارت- ملت- رفاه و مهندس عبداللهی- معاون بازسازی و بهسازی مسکن روستایی تشکیل گردید.
در ابتدا مدیرکل مدیریت بحران، بر ضرورت و اهمیت تسریع در بازسازی مناطق مسکونی زلزله زده سال ۹۳ بخش بوشکان شهرستان دشتستان و نیز تسهیل و مرتفع کردن موانع اخذ تسهیلات بانکی افراد واجد شرایط به تشریح موضوع پرداختند.
فرماندار دشتستان در خصوص ارجاع و پوشش دادن اعتبارات دراستان با هماهنگی و در صورت عدم جذب به مناطق دیگر آسیب دیده منجمله بخش اِرم و همچنین در باره نحوه ارائه ضامن جهت متقاضیان پیشنهاداتی ارائه نمودند.
معاون بازسازی بنیاد مسکن استان، گزارشی از وضعیت اعتبارات بازسازی و تعمیری زلزله دشتستان در سال های ۹۲ و ۹۳ ارائه و به مشکلات و موانع جذب متقاضیان اشاره نمودند.
در پایان پس از توضیحات مسئولین حوزه های اعتبارات بانک های عامل پیشنهاداتی در ارتباط با جذب و نحوه تشکیل پرونده و تبادل نظر سایر اعضا، مصوبات لازم اتخاذ گردید.

IMG_8859

Print Friendly, PDF & Email