آخرین خبرها

نشست هم اندیشی فرماندار دیر با معاون عمران روستای بنیاد مسکن استان

مبلغ ۳۰ میلیارد ریال برای اجرای ۱۷ طرح هادی روستایی…….

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر جلسه ای با حضور اعتماد فرماندار شهرستان دیر، مهندس زارعی معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان، مهندس صداقت مدیر شهرستان دیر و معاونین فرماندار به منظور بررسی طرح های هادی روستایی این شهرستان در محل فرمانداری شهرستان دیر برگزار گردید.
مهندس زارعی معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان گفت مبلغ ۳۰ میلیارد ریال برای اجرای ۱۷ طرح هادی روستایی و احداث یک مورد پارک روستایی هزینه می شود که پیشرفت فیزیکی این طرح ها ۴۰ درصد است و تاکنون برای اجرای طرح هادی از محل اعتبارات در سال ۹۳ چهل درصد تخصیص پیدا کرده است که امیدواریم تا پایان سال همه این اعتبار جذب شود.
مهندس زارعی بیان داشت چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبار ملی برای اجرای طرح هادی در چهار روستای شهرستان دیر استفاده خواهد شد و افزود از ابتدای سال جاری تا کنون ۲۵۰ پلاک زمین برای ساخت و ساز مسکونی در شهرستان دیر به مردم واگذار و ۳۲۵ جلد سند زمین روستایی نیز صادر شده است.
مهندس زارعی با قدر دانی از مسئولان و اهالی روستا درخواست نمود مردم، شورا های اسلامی و دهیاران همکاری بیشتری در اجرای پروژه ها با بنیاد مسکن داشته باشند.

888 (1)

888 (2)

Print Friendly, PDF & Email