نیازمندان فاقد مسکن در استان بوشهر حمایت می‌شوند

جانشین مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهرگفت: نسبت به تأمین مسکن نیازمندان فاقد مسکن که تحت پوشش نهاد حمایتی نیستند وتسهیلاتی استفاده نکرده اند، اقدام می شود.

حجت‌الاسلام محمود پارمان در نشست با امام جمعه دیلم گفت: نیازمندان فاقد مسکن که تحت پوشش هیچ نهاد حمایتی نیستند و نتوانستند تسهیلاتی استفاده کنند، نسبت به تأمین مسکن برای این افراد اقدام خواهد شد.

جانشین مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر افزود: در این راستا به دنبال این هستیم تا طی تفاهم‌نامه چندجانبه‌ای و همکاری شرکت‌های نفتی، اقدامات مؤثری صورت گیرد.

وی گفت: تلاش خواهیم کرد با رایزنی‌هایی شرکت‌های نفتی را متقاعد کنیم تا از حوزه مسئولیت‌های اجتماعی جهت تأمین مسکن نیازمندانی که تحت پوشش نهادهای حمایتی نیستند، استفاده شود.

وی یادآور شد: حساب ۱۰۰ امام (ره) که با هدف کمک به ساخت مسکن محرومان تشکیل شده، اما مدتی است مغفول مانده و عملکرد مطلوبی در این زمینه در استان نمی‌بینم که انتظار می‌رود همه‌ی مسئولان ضمن ترویج حساب ۱۰۰ با همراهی خیرین نسبت به تأمین مسکن محرومان و اقشار کم درآمد جامعه همراهی‌ها و گام‌های ماندگاری برداشته شود.

 

آمادگی خیرین دیلم برای مشارکت در ساخت مسکن محرومان

امام جمعه شهرستان دیلم در این نشست گفت: خیرین شهرستان دیلم آمادگی کامل برای مشارکت و همکاری جهت ساخت واحدهای مسکونی مورد نیاز افراد محروم را دارند.

حجت الاسلام محمود اسدی افزود: حل مشکل مسکن محرومان نیازمند اقدامات جهادی است.

وی گفت: در شهرستان دیلم حمایت خیرین، زمین مورد نیاز و تسهیلات مناسب و بلاعوض از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی وجود دارد و ظرفیت گروه‌های جهادی نیز در کنار خود دارد، که می‌توان مسکن باکیفیت برای قشر محروم جامعه تأمین کرد.

وی تصریح کرد: پیشنهاد می‌کنم در این زمینه به جای واگذاری پروژه‌های مسکونی به پیمانکاران، از ظرفیت گروه‌های جهادی استفاده شود.

Print Friendly, PDF & Email