وعده یک میلیارد ریالی به بوستان بین راهی چهار روستایی گناوه

وعده مهندس شاملو برای تکمیل پروژه بوستان بین راهی چهار روستایی ……..

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر مهندس شاملو معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور در طی ۲ روز بازدید از پروژه های عمران روستایی در استان بوشهر به بهبود وضعیت اعتبارات در سال جاری اشاره نمود و گفت: امیدواریم برنامه هایی که برای سال جاری پیش بینی شده اجرایی و روستاییان از خدمات بهتری بهره مند شوند.
وی افزود: مجموع اعتبارات این بنیاد که در قانون بودجه کشور، منابع استانی و کمیته های برنامه ریزی شهرستان ها مصوب شده ۱۱ هزار میلیارد ریال است.

IMG_4408
مهندس شاملو بیان داشت هر یک از فعالیت های بنیاد مسکن در جایگاه خود از اهمیت خاصی برخوردار است اما تهیه و اجرای طرح های هادی، سند دارکردن خانه های روستایی، به سازی روستاهای هدف گردش گری و به سازی بافت های فرسوده روستاها در اولویت برنامه های کاری بنیاد مسکن در سراسر کشور قرار دارد و بازدید مستمر از پروژه های روستایی و ارزیابی آنها از وظایف معاونت عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است.
ایشان اضافه کرد به دلیل کاهش اعتبارات و محدود شدن منابع در دوسال گذشته، وقفه ای در اجرای پروژه های روستایی ایجاد شد اما از نیمه دوم سال گذشته با تخصیص خوبی که دولت دراختیار بنیاد مسکن کشور قرارداده روند فعالیت ها شتاب بیشتری گرفته است.

IMG_4426
معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور در بازدید از پروژه بوستان بین راهی چهار روستایی شهرستان گناوه وعده کمک یک میلیارد ریالی برای تکمیل این طرح را داد اما این کمک را مشروط به بهره برداری از این پروژه تا قبل از پایان سال جاری دانست.
در این بازدید حیدری سرپرست بنیاد مسکن استان، زارعی معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان، مهندس افرند مدیر بنیاد مسکن شهرستان گناوه و جمعی از کارشناسان فنی بنیاد مسکن استان ایشان را همراهی نمودند.
این پروژه ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در زمینی به مساحت یک هکتار احداث خواهد شد و دارای فضای سبز، آلاچیق، ابنیه و تأسیسات رفاهی پیش بینی شده و تاکنون ۳ میلیارد و ۳۳۵ میلیون ریال اعتبار برای این طرح مصوب شده است.

IMG_4260

IMG_4525

IMG_4366

Print Friendly, PDF & Email