پایان آسفالت چهار طرح هادی روستایی در دیر بوشهر

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، مدیر بنیاد مسکن شهرستان دیّر در بازدید……

82030113-70642005

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، مدیر بنیاد مسکن شهرستان دیّر در بازدید از پروژه های روستایی گفت: عملیات آسفالت چهار طرح هادی روستایی به میزان ۲۴هزار مترمربع در روستاهای اُلی جنوبی، لمبدان حاجی آباد، لمبدان پائینی و لمبدان بالایی این شهرستان به پایان رسید.
وی با اشاره به اینکه زیر سازی و بیس این طرح ها از سوی دهیاری روستاها انجام شده است، افزود: با پایان عملیات آسفالت این چهار روستا، چهار هزار و پانصد نفر از امکان راه آسفالته برخوردار می شوند. همچنین آسفالت روستاهای شهنیا، گشی و بنای راشد در دستور کار این بنیاد قرار گرفته است.
مهندس صداقت گفت در راستای توجه به کودکان روستایی، وسایل بازی در ۱۶ روستای کم جمعیت در بخش مرکزی، آبدان و بُردخون با مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون ریال از محل اعتبارات استانی در حال نصب و اجرا می باشد.

و از دیگر پروژه های در دست اجرا، ورودی روستای اُلی جنوبی به طول ۵۰۰ متر با عرض ۱۴ متر ، ورودی روستای آبکُش به طول ۴۰۰ متر و عرض۲۰ متر، تکمیل پارک های امید روستایی در بخش های مرکزی، آبدان و بُردخون می باشد. همچنین در تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار این شهرستان نقشه طرح هادی روستایی اجرا شده است.

2107

Print Friendly, PDF & Email