آخرین خبرها

پایان بازسازی ساختمان های مسکونی شُنبه

بازسازی ساختمان های مسکونی شُنبه رو به اتمام است…..

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر: علی زارعی معاون عمرانی فرمانداری شهرستان دشتی  در جمع خبرنگاران اظهار داشت ،روند بازسازی منازل مسکونی لحظه به لحظه پیگیری می شود. و در مرحله اول بازسازی منازل مسکونی، یک هزار و ۲۳۸ واحد مسکونی تخریب شده در برنامه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر قرار گرفت که با سه ماه تلاش شبانه روزی و پیگیری مستمر استاندار و معاون امور عمرانی استاندار، اکنون بیش از ۹۰ درصد منازل سقف پوشی شده و تعداد واحدهای پایان یافته به یک هزار و ۱۶۸ واحد میرسد و سقف پوشی حدود ۷۰ واحد مسکونی دیگر نیز به زودی به پایان خواهد رسید.

معاون عمرانی فرمانداری دشتی با بیان اینکه برای هر واحد ۲۵ میلیون تومان هزینه شده ، افزود علاوه بر این مبلغ برای هر واحد ۳۰ میلیون ریال به صورت بلاعوض برای سقف پوشی پرداخت شده است و مبلغ ۲۶ میلیون ریال از سوی بنیاد مسکن استان که ۶ میلیون ریال آن به صورت بلاعوض و مابقی در قالب وام در حال پرداخت می باشد.

و تعدادی از واحدهای مسکونی در حال احداث درشهرشُنبه و روستاهای سنا، چاهگاه، کاردنه، کشتو، ناصری، اسلام آباد، درویشی، کردلان، خروک، بن بید، بشک، باغان، طسوج تا آبانماه برای مردم این مناطق قابل سکونت خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email