پرداخت تسهیلات مسکن در بوشهر تسریع می یابد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر از بانک سپه بدلیل عملکرد مطلوب در پرداخت تسهیلات مسکن به مردم تقدیر کرد و خواستار تسریع در انعقاد قراردادها جهت پرداخت تسهیلات طرح ویژه بازسازی و نوسازی مسکن روستایی شد.

علیرضا مقدم در نشستی با مدیر و معاونین شعب بانک سپه در استان بوشهر با اشاره به تعهد دولت جهت ساخت یک میلیون واحد مسکونی طی یکسال، افزود: از این تعداد، ساخت۴۰۰ هزار واحد مسکونی از تعهدات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی می باشد که ۲۰۰ هزار واحد در روستاها و ۲۰۰ هزار واحد نیز در شهرها ساخته خواهد شد، که در این میان سهم استان بوشهر ۲ هزار و ۱۸۰ واحد مسکونی است.

وی بیان داشت: خوشبختانه بدلیل مقاوم سازی های صورت گرفته طی سالهای گذشته در استان بوشهر باعث شده تا میزان خسارتهای مسکونی در حوادث غیرمترقبه کاهش یابد، که این مهم در سایه همکاری و همراهی بانکهای عامل با بنیاد مسکن صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: در بحث تضامین بانکی سخت گیری صورت نگیرد و باید همت کنیم کمک حال مردم باشیم تا جهت ساخت واحدهای مسکونی باکیفیت گامهای مهمی برداریم.

مدیر شعب بانک سپه استان بوشهر نیز در این نشست ساخت مسکن برای محرومان از زمان صدور فرمان امام خمینی(ره) را یادآور شد و افزود: تامین مسکن برای تمامی افراد جامعه بسیار ضروریست و در این راستا همت و همکاری تمامی مدیران تصمیم گیر و متولیان این امر را می طلبد.

عبدالرحیم دشمن زیاری تأکید کرد: از طریق پرداخت به موقع تسهیلات توسط بانکها باید مقاوم سازی منازل مسکونی سرعت گیرد.

Print Friendly, PDF & Email