پرداخت ۳۵میلیارد ریال تسهیلات مسکن روستایی در گناوه

به گزارش “روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر”؛ مدیر بنیاد مسکن شهرستان گناوه گفت: ۳۵ میلیارد ریال تسهیلات بهسازی مسکن روستایی در گناوه پرداخت شد.

علی افرند در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: از سال گذشته تاکنون ۱۷۶ نفر برای دریافت تسهیلات بهسازی مسکن روستایی به بانک‌ها معرفی شده‌اند تا تسهیلات مورد نیاز را دریافت کنند.

وی با بیان اینکه ۲۰۰ میلیون ریال به هر نفر پرداخت می‌شود، اضافه کرد: این تسهیلات با نرخ سود پنج درصدی است و دوره بازگشت ۱۲ ساله دارد که در مجموع ۳۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال اعتبار ارائه می‌شود.

مدیر بنیاد مسکن شهرستان گناوه خاطرنشان کرد: همچنین دو میلیارد ریال تسهیلات بلاعوض به منظور تکمیل واحدهای نیمه تمام مسکن روستایی در شهرستان گناوه پرداخت شده است.

واگذاری تسهیلات بلاعوض

وی از واگذاری تسهیلات بلاعوض به متقاضیان تحت پوشش کمیته امداد شهرستان گناوه به مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال خبر داد و بیان کرد: ۱۰ فقره وام قرض‌الحسنه مجموعا ۵۰۰ میلیون ریال برای تکمیل واحدهای نیمه تمام پرداخت شده است.

افرند از واگذاری ۹ فقره تسهیلات بلاعوض برای مددجویان بهزیستی با دو عضو معلول خبر داد و گفت: به هر نفر ۱۸۰ میلیون ریال پرداخت شده است که مجموعا یک میلیارد و ۶۲۰ میلیارد ریال پرداخت شده است.

Print Friendly, PDF & Email