پروژه اقدام ملی درشهر دیلم کلید خورد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ فرماندار شهرستان دیلم در نشست با معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و رئیس بنیاد مسکن شهرستان اجرای طرح اقدام ملی مسکن توسط دولت تدبیر و امید را تاثیر گذار و امید بخش در رفع مشکل مسکن دانست.

احمد دشتی با بیان اینکه این طرح گامی مثبت در رفع خواسته افراد بدون مسکن بویژه جوانان می باشد گفت: این پروژه در زمینی به مساحت ۱۶۰۰۰ متر مربع واقع در بلوار سربازان گمنام امام زمان (عج)  جهت احداث ۲۰۰ واحد مسکونی و در بلوک های سه طبقه طراحی و انجام خواهد شد.

فرماندار و رئیس کارگروه مسکن شهرستان با تقدیر از اقدامات اولیه بنیاد مسکن در تکمیل روندثبت نام متقاضیان جهت اجرای این طرح گفت‌: تمام مجموعه های مرتبط باید در کنار بنیاد در اجرای این پروژه مهم همکاری و همیاری لازم را داشته باشند.

علیرضا بادره، معاون مسکن شهری بنیاد مسکن استان بیان داشت: زمین مورد نظر برای اجرای این طرح دارای زیر سازی مرغوب و جانمایی بسیار عالی در شهر دیلم می باشد که به سختی و با پیگیری های مستمر از وزارت راه و شهرسازی گرفته شد و امید داریم با نگاه ویژه شهرستان احداث این واحدها به زودی انجام گیرد.

وی از مجموعه بنیاد مسکن شهرستان که از اوایل هفته گذشته با توجه به حجم متقاضیان روند کار را تسهیل دادند تقدیر و تشکر داشت.
Print Friendly, PDF & Email