پیشرفت ۴۵ درصدی ۶۸ واحد مسکن محرومین در شهرستان دیر

به گزارش “روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر”؛مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دیر گفت: ادامه عملیات اجرایی تعداد ۶۸ واحد مسکن محرومین شهرستان دیر با پیشرفت فیزیکی ۴۵ درصد مواجه می باشد.

آرمان جلائی در جمع خبرنگاران به عملکرد یکساله بنیاد مسکن دیر در سال ۹۶ پرداخت و گفت: طرح بهسازی معابر در ۱۳ روستا به مساحت۸۵ هزار و ۶۵۳ متر مربع اجرا شده و عملیات اجرایی پارک در یکی از روستاهای شهرستان دیر به مساحت ۶۰۰۰متر مربع آغاز شده است.

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دیر با بیان اینکه طرح بازنگری و تعیین محدوده برای ۱۱ روستای شهرستان تهیه شده است، عنوان کرد: ادامه عملیات اجرایی تعداد ۶۸ واحد مسکن محرومین با پیشرفت فیزیکی ۴۵ درصد مواجه می باشد و در اجرای طرح سند دار کردن اماکن شهری و روستایی ، ۳۰۰ پروند تشکیل شده است.

وی خاطر نشان کرد: ۳۵۵ فقره استعلامات دهیاریها جهت صدور پروانه ساختمانی و سایر ادارات در اداره بنیاد مسکن شهرستان دیر کارشناسی شده است.

جلائی به تشریح تسهیلات اعطایی این اداره پرداخت و گفت: اعطای تسهیلات قرض الحسنه مسکن روستایی و احداث حمام روستایی به تعداد ۴ فقره، اعطای تسهیلات طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی به تعداد ۱۸۰فقره پرونده، اعطای تسهیلات بازسازی حوادث احداثی ۱۲۹ فقره، اعطای تسهیلات تعمیری به تعداد ۱۷۵ فقره پرونده و اعطای تسهیلات معیشتی به تعداد ۲۵ فقره پرونده از اقدامات انجام شده در این اداره می باشد.

Print Friendly, PDF & Email