چهارمین نشست شورای اقامه نماز استان

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، چهارمین نشست شورای اقامه نماز استان……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، چهارمین نشست شورای اقامه نماز استان با حضور مدیرکل بنیاد مسکن، قائم مقام نماینده ولی فقیه بعنوان دبیر جلسه و معاونین در خصوص پیگیری مصوبات جلسه قبل و موارد مطرح شده جدید برگزار گردید.
ابتدا رکنی حسینی- حدیثی از امام موسی کاظم علیه السلام، در خصوص سه صفت، اخلاق مداری با مردم، معاشرت و صلح و سازش مطالبی را متذکر شدند و افزود افرادی مقربان درگاه الهی قرار می گیرند که خوشرو و با آرامش مشکلات مردم را برطرف نموده و بتوانند صلح و صفا بین مردم برقرار نمایند. و در مورد فضیلت نماز هر کجا که باشیم، اول وقت خوانده شود. بنیاد مسکن یکی از نهادهای انقلاب اسلامی است که افراد مومن و شایسته زیاد دارد. افرادی که در مأموریت هستند، کارشان جداست، بقیه همکاران موقع نماز، خودکار را رها کنند و به صف نمازگزاران حاضر شوند. مخصوصاً معاونین و مجموعه زیر دستشان را بگویند نماز را به موقع بخوانند. در پایان از تمامی پرسنل بنیاد مسکن که در دریافت عنوان لوح تقدیر شایسته در سومین اجلاس نماز استان سهم بسزائی داشتند قدردانی نمودند.
سپس معاونین بنیاد مسکن از برگزاری برنامه های اعلام شده ستاد اقامه نماز بنیاد مسکن مرکز که توسط همکاران در استان از قبیل: برگزاری مداوم نماز جماعت، برگزاری کلاس های آموزشی احکام، تفسیرقرآن، توزیع کتاب های آموزشی، پخش بموقع اذان و دیگر موارد که به نحو مطلوب انجام می گیرد تشکرو تجلیل نمودند و نظرهای خود را مطرح نمودند.

 

Print Friendly, PDF & Email