کارکنان بنیاد مسکن استان بوشهر به مهمانی لاله‌ها در گلزار شهدای بوشهر رفتند

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر؛ مدیرکل، معاونین و شماری از کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر امروز بمناسبت دهه حساب ۱۰۰ امام(ره) با حضور در گلزار شهدای شهر بوشهر، به «مهمانی لاله‌ها» رفتند و با ذکر فاتحه با مقام شامخ شهدا و امام شهدا پیمانی دوباره بستند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر در این مراسم با تبریک میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) و گرامیداشت دهه حساب ۱۰۰ امام(ره) و یاد و خاطره شهیدان گفت: زیارت قبور مطهر شهدا نماد احترام به ارزشهای والایی است که مردم عزیز برای آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی قائلند و نیز فرصتی برای تجدید میثاق با امام راحل و رهبر معظم انقلاب است، همچنین مزار مطهر شهدا جایگاهی برای زنده نگه‌داشتن سلحشوری و یاد و خاطره این عزیزان و مکانی برای کسب معرفت عارفان و عاشقان است.
علیرضا مقدم با بیان اینکه خداوند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به برکت خون شهدا شکل داد، گفت: امروز توفیق داریم که در این فضای عطرآگین نفس می‌کشیم و ما برای غبارروبی مزار مطهر شهیدان نیامده‌ایم، بلکه آمده‌ایم تا غبار دل و روح خودمان را پاک کنیم.
مقدم با بیان اینکه شهیدان زنده‌اند، تاکید کرد: آمده‌ایم از شهدا بخواهیم که ما را هدایت و یاری کنند و تنها راه نجات کشور را در ترویج و تبیین سبک زندگی شهدا و پیروی از راه ایشان می‌دانم.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر، بر مطالعه وصیت‌نامه شهدا و خواندن کتاب‌های زندگی و خاطرات ایشان تاکید کرد.

جانشین مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر نیز در این مراسم، بر پیروی از سیره شهدا تاکید کرد و افزود: همه ما مدیون شهیدان و خانوده‌های گرانقدر ایشان هستیم.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمود پارمان اظهار داشت: امروز مردم آرامش را با تمام وجود احساس می‌کنند و این مرهون جان‌فشانی شهدا و ایثارگران است.

Print Friendly, PDF & Email