آخرین خبرها

یک‌هزار واحد مسکن برای افراد تحت پوشش کمیته امداد ساخته می‌شود

سرپرست بنیاد مسکن استان در نشست بررسی مسائل و مشکلات مسکن، با حضور فرماندار دشتی اظهار داشت……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، حیدری- سرپرست بنیاد مسکن استان در نشست بررسی مسائل و مشکلات مسکن، با حضور فرماندار دشتی اظهارداشت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، بنیاد مسکن به عنوان یک نهاد انقلابی به منظور حمایت از اقشار محروم و مستضعف جامعه تأسیس شد.

وی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری نسبت به رسیدگی به طبقات مستضعف جامعه خاطرنشان کرد: در نظام اسلامى، رفع فقر و محرومیت، در شمار هدف‌های طراز اول است و پای‌بندى به اصول انقلاب، بدون مجاهدت در راه نجات مستضعفان و محرومان، سخنى بى‌معنى و ادعایى پوچ است.

حیدری بیان کرد: تفاهم نامه‌هایی با جهاد کشاورزی، کمیته امداد و سازمان بهزیستی مبادله شده و کمک‌های بلاعوض خیلی خوبی برای کمک به افراد تحت پوشش دستگاه‌های مربوطه در اختیار بنیاد قرار گرفته است و بنیاد مسکن متعهد شده درسطح کشور ۲۰ هزار واحد و درسطح استان یک‌هزار واحد مسکن برای افراد تحت پوشش کمیته امداد احداث کند. اعتبارات لازم برای ساخت مسکن مددجویان تحت پوشش کمیته امداد مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال از تسهیلات کم بهره و مبلغ ۱۳۰ میلیون ریال وام بلاعوض در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد، که مبلغ ۳۰ میلیون ریال از حساب ۱۰۰ امام به صورت بلاعوض و ۱۰۰ میلیون ریال هم از محل اعتبارات داخلی کمیته امداد پرداخت خواهد شد.

IMG_20160413_103249 - Copy

Print Friendly, PDF & Email