۱۵ میلیارد ریال برای اجرای طرح هادی روستایی تنگستان تخصیص یافت

مدیر بنیاد مسکن تنگستان گفت: ۱۵ میلیارد ریال برای اجرای طرح هادی روستایی در شهرستان تنگستان از محل اعتبارات ملی تخصیص یافت……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، در نشست با مسئولان اجرایی شهرستان تنگستان، احمدی منفرد- مدیر بنیاد مسکن شهرستان تنگستان، با بیان اینکه این نهاد نقش مهمی در بهبود وضعیت عمران روستایی دارد اظهار داشت: بنیاد مسکن ضمن اینکه در عمران روستایی نقش دارد در تامین مسکن منازل روستایی و مقاوم سازی آنها، طرح‌هایی در دست اجرا دارد.

وی با بیان اینکه حساب ۱۰۰ امام(ره) نقش مهمی در تامین مسکن محرومان دارد گفت:  حساب ۱۰۰امام(ره) برای احداث  مسکن محرومان در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی واگذار کرده است .

مدیر بنیاد مسکن شهرستان تنگستان با اشاره به اجرای بوستان روستایی در شهرستان تنگستان خاطر نشان کرد: در اجرای طرح‌های بوستان روستایی در استان بوشهر ۵۸ طرح آن در تنگستان اجرایی شده و تا هفته دولت به بهره‌ برداری می‌رسد.

مهندس احمدی منفرد، از اجرای طرح زمین مینی فوتبال روستایی در تنگستان خبرداد و تصریح کرد: در اجرای طرح زمین چمن ورزشی در روستاهای بالای پانصد و یک‌هزار نفر جمعیت ۲۰ زمین مینی فوتبال چمن مصنوعی در تنگستان اجرایی شد.

وی با اشاره به آسفالت معابر روستایی تنگستان در اجرای طرح نهضت آسفالت روستایی بیان کرد: در اجرای طرح نهضت آسفالت روستایی سال قبل ۴۵۰ هزار متر مربع معابر روستایی تنگستان آسفالت شد و امسال  معابر ۶۰ روستا تحت پوشش این طرح قرار می‌گیرد. و افزود: ۱۵میلیارد ریال برای اجرای طرح هادی روستایی در شهرستان تنگستان از محل اعتبارات ملی تخصیص یافت. و بیان کرد: اجرای طرح هادی روستایی در این شهرستان نقش مهمی دارد چرا که بیش از ۷۰ درصد جمعیت این شهرستان در روستاها سکونت دارند.

500

 

Print Friendly, PDF & Email