۲۴ واحد مسکونی خیرساز در روستای احمدی شهرستان بوشهر افتتاح شد

به زگارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ ۲۴ واحد مسکونی خیر ساز ویژه محرومان با حضور احمد محمدی زاده استاندار بوشهر،صالح رحیمی فرماندار در روستای احمدی از توابع شهرستان بوشهر مورد بهره برداری قرار گرفت.

استاندار بوشهر در این آئین گفت: استان از خیرین مسکن ساز که مخلصانه و در راه خدا برای حل مشکل مسکن محرومان و نیازمندان گام برمی دارند حمایت می‌کند.

احمد محمدی زاده افزود: تلاش می‌شود در زمینه اختصاص زمین، پرداخت منابع بانکی و سایر خدماتی که دستگاه‌های دولتی باید برای سرعت بخشی در کار ارائه کنند همکاری لازم صورت گیرد.

وی اضافه کرد: حل مشکل مسکن بعنوان مهمترین نیاز هر انسانی از جمله اولویت‌های دولت انقلابی است و تلاش می‌شود در این مدت مشکل مسکن قشر محروم جامعه که بار اصلی انقلاب بر شانه های آنها است برطرف شود.

استاندار بوشهر گفت: یادمان باشد که انقلاب اسلامی با کمک محرومان انجام و با پشتیبانی همین قشر نیز حفظ شد به همین دلیل برطرف کردن مشکلات این قشر باید از اولویت‌های دولت باشد که دولت سیزدهم در این مسیر گام برداشته است.

وی ادامه داد: تلاش می‌شود زمینه کار برای انجمن‌های خیریه ای از جمله انجمن خیرین مسکن ساز به خصوص در بخش شهرداری و صدور پروانه ساخت روان سازی شود.

فرماندار بوشهر در این آئین گفت: این واحدهای مسکونی با ۲ میلیارد و ۱۵۲ میلیون تومان اعتبار احداث شده است.

صالح رحیمی افزود: این واحدهای مسکونی با زیربنای یک هزار و ۶۴۸ مترمربع در ۱۲ بلوک ۲ واحدی احداث شده است.

وی بیان کرد: این واحدهای مسکونی از سوی انجمن خیرین مسکن ساز تامین اعتبار و زمین این پروژه نیز از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اهدا شده است.

Print Friendly, PDF & Email