۳۵ میلیاردتومان اعتبار قیر رایگان به استان بوشهر ابلاغ شد

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: از محل اعتبارات قیر رایگان برای آسفالت معابر روستاهای این استان در مجموع ۳۵ میلیاردتومان ابلاغ اولیه در نظر گرفته شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ علیرضا مقدم در نشستی با حضور نماینده دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، افزود: اعتبار ابلاغ شده با تلاش و همکاری دهیاران و فرمانداران از ماه آینده برای روستاهای این استان تخصیص خواهد یافت.

وی اظهارداشت: در این ارتباط مشارکت دهیاران نیاز است تا مابه التفاوت هزینه قیر و آسفالت را از محل اعتبارات دهیارای ها تامین کنند و همانند سال ۱۴۰۰ وضعیت خوبی برای روستاهای این استان فراهم کنیم.

مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر گفت: در سال ۱۴۰۰ از محل قیر رایگان، ۹۶ میلیارد تومان اعتبار برای استان بوشهر اختصاص یافت که در روستاهای این استان یک میلیون و ۵۰۰ هزار مترمربع آسفالت انجام شد.

مقدم بیان کرد: در شهرستان گناوه با همت و تلاش بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دهیاران، نزدیک به ۳۸۸ هزارمترمربع در سال مالی ۱۴۰۰ آسفالت شد که جا دارد از تلاش همه دهیاران و فرماندار و مجموعه بنیادمسکن شهرستان تقدیر شود.

مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر افزود اعتبارات قیر رایگان که امسال پیش بینی شده بر حسب مشارکت دهیارانی که بتوانند مابه التفاوت هزینه قیر و آسفالت را از محل درآمدها و اعتبارات دهیاری‌ها تامین کنند، توزیع می‌شود.

وی یادآورشد: برای شهرستان گناوه از محل اعتبارات امسال قیر رایگان چهار میلیاردتومان پیش بینی شده است.

بیش از ۲۰ درصد از جمعیت ۱۰۵ هزارنفری شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر در روستاها سکونت دارند.

Print Friendly, PDF & Email