۳ پروژه عمرانی در شهرستان دیلم افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: سه پروژه عمران روستایی با سه میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان اعتبار از محل اعتبارات سیل آذر ماه ۹۹ در شهرستان دیلم افتتاح شد.

علیرضا مقدم در این آئین افزود: سیل آذرماه سال ۹۹ موجب بروز خسارت‌های زیادی در شهرستان دیلم شد که در این راستا ۶ پروژه برای این شهرستان تعریف و اجرایی شد.

وی بیان کرد: پروژه‌های افتتاحی شامل دیوار حفاظتی روستای والفجر به طول ۷۵۰ متر و ارتفاع ۱.۵ متر با یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان، دیوار حفاظتی روستای عامری به طول ۴۰۰ متر و ارتفاع ۱.۵ متر با اعتبار ۸۰۰ میلیون تومان و سه دهانه پل بتونی در ورودی روستای بُنِه اسماعیل با یک میلیارد تومان اعتبار تکمیل و به بهره برداری رسید.

مقدم در خصوص سه پروژه دیگر نیز اضافه کرد: سه پروژه عمران روستایی دیگر نیز با احداث سه سیل بند هم اکنون با ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی با ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار در حال اجرا است.

وی یادآور شد: افزون براین طرح هادی روستای بُنِه احمد شامل احداث ۲ دهانه پل با ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار از محل اعتبارات ملی نیز در شهرستان دیلم مورد بهره برداری قرار گرفت.

Print Friendly, PDF & Email