۹۹ درصد روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان بوشهر طرح هادی دارند

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: در حال حاضر بیش از ۹۹ درصد روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان بوشهر دارای طرح هادی هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ علیرضا مقدم اظهار داشت: در راستای توسعه زیرساخت‌های روستایی در استان بوشهر تلاش‌های گسترده‌ای صورت گرفته و طرح‌های مهمی را در دست اجرا داریم.

وی با اشاره به وجود ۸۱۶ روستا و آبادی در استان بوشهر اضافه کرد: ۴۰۰ روستای بالای ۲۰ خانوار در استان داریم که تاکنون طرح هادی در ۹۹.۱ درصد از این روتاها اجرا شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر بیان کرد: ۲۹۶ روستا دارای طرح هادی هستند و برای چهار روستای دیگر استان نیز تا پایان سال جاری این طرح اجرا می‌شود.

وی از انجام بازنگری در طرح هادی ۲۳۶ روستای بالای ۲۰ خانوار استان خبر داد و خاطرنشان کرد: ۹۰ روستای دیگر نیز نیازمند بازنگری است که این کار در دست اجرا است.

مقدم از تعریف و اجرای طرح گردشگری در روستاهای جزیره شمالی شهرستان گناوه و رودفاریاب دشتستان به عنوان روستاهای هدف گردشگری خبر داد و افزود: این طرح‌ها در روستاهای جشی تنگستان، هاله عسلویه و نینیزک دشتستان نیز اجرا می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email