۱۲هزار و ۷۶۵ پروژه مسکن مهر استان بوشهر به بهره‌برداری می‌رسد

سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: ۱۲هزار و ۷۶۵ پروژه مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت استان بوشهر در دهه فجر امسال افتتاح می‌شود……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، حمید حیدری بریدی- سرپرست بنیاد مسکن استان بوشهر در حاشیه مراسم افتتاح مسکن‌های انجمن خیرین مسکن ساز استان بوشهر با بیان اینکه بنیاد مسکن استان بوشهر در عرصه‌های مختلف حضوری فعالی دارد اظهار داشت: این نهاد در اجرای طرح‌های امید اجتماعی شامل: زمین های مینی فوتبال روستایی، بوستان های روستای، طرح‌های هادی و تأمین مسکن شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت مشارکت دارد.
وی با بیان اینکه ۵۵ زمین مینی فوتبال در روستاهای استان بوشهر بهره‌ برداری شد تصریح کرد: این زمین‌های ورزشی که در قالب طرح‌های امید اجتماعی روستایی در روستاهای بالای ۵۰۰ نفر جمعیت اجرا شده ۱۰۵ میلیارد ریال سرمایه‌ گذاری شده است. و با بهره‌ برداری از زمین‌های مینی فوتبال روستایی ۱۱۷ هزار مترمربع به سرانه ورزشی روستایی استان بوشهر افزوده شد.
حیدری با بیان اینکه امسال عملیات اجرایی ۶۵۵ پروژه در راستای عمران و آبادانی روستاهای استان بوشهر آغاز شده است بیان کرد: این پروژه‌ها با ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار اجرایی شده که بخشی از این پروژه‌ها در دهه فجر افتتاح و به بهره ‌برداری شدند. وی افزود: عملیات اجرایی ۴۴۰ بوستان روستایی و ۷۸ زمین مینی فوتبال در استان بوشهرآغاز شده است. و در دهه فجر انقلاب اسلامی ۱۲هزار و ۷۶۵ پروژه مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت، تکمیل و به بهره‌ برداری می‌رسد.

IMG_9985

Print Friendly, PDF & Email