۱۷۰۰ واحد مسکونی در سه سال آینده، در بوشهر احداث می شود

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، شهبازی- مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، شهبازی- مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز استان در گفتگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: تاکنون ۸۰۰ واحد مسکونی در استان احداث و به افراد واجد شرایط واگذار شده است. و تا سه سال آینده، ۱۷۰۰ واحد دیگر در سطح استان احداث خواهد شد.

وی اضافه کرد: با توجه به اهمیت حضور و فعالیت انجمن خیرین مسکن ساز در احداث خانه برای قشرهای محروم، همکاری دستگاههای مربوطه از جمله راه و شهرسازی در تامین و واگذاری زمین، شهرداری در صدور پروانه ساختمانی و دستگاههای خدماتی برای تأمین آب و برق ضروری است.

شهبازی، در مورد احداث مسکن برای خانواده های دارای حداقل دو معلول و بیشتر اظهار داشت: ۵۰۰ خانوار دارای دو معلول و بیشتر در استان شناسایی شده که تاکنون برای ساخت ۱۵۵ واحد مسکونی در این استان برنامه ریزی شده است. و در حال حاضر عملیات اجرایی ۳۷ واحد مسکونی آغاز و ۳۰ واحد مسکونی آماده خرید و واگذاری به این خانوارها می باشد.
وی افزود: هرگونه فعالیت این انجمن نیازمند همکاری خیران است زیرا پایه و اساس این انجمن خیر محوری است. همچنین تأمین زمین و تسهیلات بانکی برای احداث واحدهای مسکونی در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر را از جمله مشکلات انجمن خیرین مسکن ساز استان بوشهر عنوان کرد.

2002252

Print Friendly, PDF & Email