۳۴ بوستان امید درگناوه دردست اجراست

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گناوه گفت: این بنیاد چندین طرح مهم درحوزه عمران روستایی دردست اجرا دارد که ۳۴ طرح مربوط به احداث بوستان امید است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، مهندس افرند در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی، بمناسبت سالروز تاسیس بنیادمسکن انقلاب اسلامی و افتتاح حساب ۱۰۰ به فرمان امام راحل افزود: از مجموع این طرحها ۲۳ پروژه احداثی، پنج طرح تکمیلی و شش مورد تجهیزات است که بین ۱۰ تا ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.
وی، اعتباردرنظرگرفته شده برای اجرای این طرحها را ۱۸ میلیارد و ۴۹۰ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: از مجموع این اعتبارات ۹ میلیارد و ۱۶۰ میلیون ریال ملی و مابقی استانی است.
مدیر بنیاد مسکن گناوه همچنین به اجرایی شدن شش طرح زمین ورزشی چمن مصنوعی در روستاهای این شهرستان با اعتبار ۷ میلیارد و۲۰۰ میلیون ریال اشاره نمود و بیان کرد: یک طرح از این مجموع افتتاح و پنج طرح دیگر نیز با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی در یک ماه آینده به بهره برداری خواهدرسید.
مهندس افرند گفت: در حوزه عمران روستایی نیز درسال گذشته معابر و خیابانهای پنج روستا آسفالت که قیر آن بصورت رایگان از سوی دولت تدبیر و امید تامین شد. این روستاها شامل جزیره جنوبی با۲۱ هزارمترمربع، جزیره شمالی ۶ هزارمترمربع، گوابین ۶۵ هزارمترمربع، محمدی ۳۶ هزارمترمربع و چاهبردی ۶ هزارمترمربع آسفالت گردید و این کار
تحولی شگرف در کالبد و میل به ماندن در روستاهای این شهرستان ایجاد کرده است.
ایشان تکمیل و بهره برداری از سر در مصلای نماز جمعه گناوه با اعتبار یک میلیارد و سیصد میلیون ریال و احداث ساختمان دفتر امام جمعه بندرریگ با حدود ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی، از دیگر فعالیتهای بنیادمسکن انقلاب شهرستان اعلام کرد.

IMG_9462 IMG_9438

Print Friendly, PDF & Email