۵۰۰۰ تن قیر رایگان به شهرستان دشتی اختصاص یافت

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، در حاشیه مراسم افتتاح طرح هادی روستای محمدآباد……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، در حاشیه مراسم افتتاح طرح هادی روستای محمدآباد در هفته دولت، مهندس صالحی- مدیر بنیاد مسکن شهرستان دشتی گفت: سال گذشته ۵۰۰۰ تن قیر رایگان به این شهرستان اختصاص‌ یافت. و اجرای طرح هادی روستای محمدآباد که از بزرگترین روستاهای دشتی با ۵۴۰ خانوار و ۲۱۳۲ نفر جمعیت با است با مشارکت دهیاری به طول ۴۰۰ متر  و ۱۰ متر عرض با اعتبار ۱۷۰۰ میلیون ریال به اتمام رسیده است.
از دیگر امکانات عرضه شده در این روستا، پرداخت تسهیلات طرح ویژه به ۲۴۱ خانوار جهت مقاوم‌ سازی که تاکنون ۴۵ درصد واحدهای مسکونی این روستا مقاوم‌سازی شده اند، ۷۳۴ جلد سند صادر شده و ۱۰۰ درصد واحدهای مسکونی در این روستا سنددار شده‌اند.
صالحی خاطرنشان کرد: دیوار حفاظتی به طول ۳۷۰ متر با اعتبار ۱۰۰۰ میلیون ریال و چمن مصنوعی به مساحت ۱۵۰۰ مترمربع با اعتبار ۱۹۰۰ میلیون ریال به بهره‌ برداری رسیده است. همچنین در سال جاری فاز اول بوستان امید روستایی به مساحت ۱۵۰۰ مترمربع با اعتبار ۷۵۰ میلیون ریال به اتمام رسیده و فاز دوم آن در دست اجراست. در این آیین فرماندار، معاونین فرماندار و دیگر مسئولین شهرستان حضور داشتند.

knqy_dsc00703

Print Friendly, PDF & Email