۷۳ پروژه عمرانی درشهرستان دشتی افتتاح یا اجرایی شد

دردومین روز از دهه فجر۷۳ پروژه عمرانی درزمینه های فرهنگی، ورزشی، رفاهی و راهسازی در شهرستان دشتی افتتاح یا کلنگ زنی شد……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، استاندار در حاشیه افتتاح زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای بنیاد بخش کاکی در جمع خبرنگاران گفت: برای اجرای این تعداد پروژه عمرانی بیش از۳۲۰ میلیارد ریال ازمحل اعتبارات استانی و ملی هزینه شده است.
دکتر سالاری افزود: نگاه ما به شهرستان دشتی در سه حوزه تحول و توسعه در بخش های کشاورزی به عنوان مهمترین منبع درآمد ومعیشت مردم و توسعه زیر ساخت های عمرانی در زمینه راه سازی و بندر است.
و دومین برنامه راهبردی که موجب اشتغال زایی وافزایش درآمد خانوارهای شهرستان دشتی می شود، راه اندازی گمرک و بندرلاورساحلی است که مقدمات کار برای راه اندازی این بندر و گمرک مهیا شده است. و بعد از دهه فجر تمام نیروهای مورد نیاز و بخش های مرتبط با گمرک در بندر لاورساحلی مستقرمی شود و تا پایان امسال گمرک این بندر راه اندازی خواهد شد. و این کار نقش بسیار مهمی در اشتغال زایی و توسعه تجارت و بازرگانی این شهرستان دارد.
استانداراضافه کرد: راه اندازی کامل کارخانه سیمان مُند و سایر واحدهای تولیدی درشهرستان دشتی نیز در دستور کارمسئولان استان است وسعی خواهد شد تا سال ۹۵ کارخانه سیمان مُند به صورت کامل راه اندازی شود که نقش مهمی دراقتصاد واشتغال زایی جوانان دشتی دارد.
دکتر سالاری ازخدمات و فعالیت همه مدیران و مسئولان اجرایی استان بوشهر، فرمانداران ، بخشداران، شهرداران و دهیاران در آماده کردن پروژه ها عمرانی برای دهه مبارک فجر تقدیر کرد.

IMG_9684

IMG_9688

Print Friendly, PDF & Email