۸ طرح هادی در دیلم افتتاح و اجرایی شد

به گزارش “روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر”؛ همزمان با ششمین روز از گرامیداشت هفته دولت هشت طرح هادی در روستاهای این شهرستان با هشت میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اعتبار افتتاح و اجرایی شد.

مدیربنیاد مسکن دیلم در این آئین گفت: این طرحها شامل طرح هادی روستای سیاهمکان با سه میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی، روستای گاوزرد با سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات ملی و نفت به مساحت هزار و ۵۰۰ مترمربع افتتاح شده است.
رضا رستگار افزود: همچنین زمین چمن مصنوعی روستای گزلوری شهرستان دیلم با ۲میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.
وی یادآور شد: همچنین عملیات اجرایی طرح هادی در پنج روستای باباحسنی، خواجه گیر، مال سنان، والفجر و لیلتین با ۱۰ میلیارد ریال اعتبار آغاز شده است.
رستگار گفت: آغاز عملیات اجرایی چهاربوستان امید در روستاهای لیلتین، والفجر، چاه تلخ و حصار با پنج میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی هرکدام با مساحت ۱۰هزار مترمربع، واگذاری ۴۰۰ جلد سند شهر مربوط به شهر امام حسن و بازدید از پروژه ۶۰ واحدی دیلم از جمله دیگر طرحهای بنیاد مسکن شهرستان دیلم در هفته دولت است.

Print Friendly, PDF & Email