۹۸ درصد روستاهای دشتی از زیر ساخت‌های لازم بهره‌مند هستند

فرماندار دشتی گفت: ۹۸ درصد روستاهای دشتی از زیر ساخت‌های آب، برق، طرح هادی و حتی گاز بهره‌مند هستند……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، فرماندار شهرستان دشتی، در نشست با سرپرست و مسئولین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر اظهار داشت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به‌ عنوان یکی از دستگاه‌های مؤثر استان بوشهر نقش‌ آفرینی بسیار بالایی در سطح شهرستان دشتی داشته که از تلاش آن‌ها تشکر می‌کنم.

فرماندار شهرستان دشتی، یادآور شد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در شهرستان دشتی با توجه به وقوع زلزله فروردین ‌ماه ۱۳۹۲ اقداماتی بی‌نظیر در ساخت، بازسازی و سرعت عمل از خود به‌ جایی گذاشتند که این امر باعث رضایتمندی در بین مردم و مسئولان کشوری شد.

وی افزود: یکی از مؤثرترین پروژه‌های عمرانی اجرای پروژه‌های امید روستایی است که ۸۰ درصد آن توسط بنیاد مسکن انجام و باعث دلگرمی و شور نشاط بین روستائیان شد.

این مسئول خاطرنشان کرد: با احداث چند زمین چمن مصنوعی شاهد شور نشاط وصف ناپذیری در بین جوانان روستایی هستیم با توجه به پیش‌بینی ۱۱ زمین چمن مصنوعی در سطح شهرستان که ۶ زمین چمن مصنوعی در روستاهای شهرستان به بهره‌برداری رسید و مابقی نیز از پیشرفت فیزیکی قابل قبولی برخوردار هستند.

فرماندار دشتی توضیح داد: در سال ۹۴ مبلغ ۴۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی، تملک دارایی‌ها و ماده ۱۸۰ برای اجرای پروژه‌ها و پرداخت مطالبات پروژه‌های بنیاد مسکن پیش‌بینی کرده‌ایم.

وی اضافه کرد: ۱۰ طرح هادی و ۱۶ کیلومتر آسفالت رایگان به ارزش ۵ میلیارد ریال در روستاهای شهرستان دشتی با مشارکت دهیاران اجرا و رضایتمندی خوبی در بین مردم حاصل شد.

مهرجو با اشاره به ساخت بوستان روستایی در سطح شهرستان دشتی یادآور شد: با توجه به اینکه تخصیص اعتبارات سال ۹۴ رضایت‌ بخش نبود اما بنیاد مسکن انقلاب اسلامی باهمتی که داشت تعداد ۴۷ بوستان روستایی که یک اقدام جدیدی بود احداث کرد.

 فرماندار دشتی با بیان اینکه خدمات بنیاد مسکن از مصادیق عینی اقتصاد مقاومتی است گفت: با توجه به روحیه جهادی و بسیجی که در بین مسئولین بنیاد مسکن وجود دارد باعث شده است تا شهرستان دشتی در سطح استان کارنامه قابل قبولی از خود به‌جایی بگذارد.

IMG_20160413_095924

 

Print Friendly, PDF & Email