۱۴ هزار واحد مسکن برای خانوارهای چند معلولی ساخته می‌شود | بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر
آخرین خبرها

۱۴ هزار واحد مسکن برای خانوارهای چند معلولی ساخته می‌شود

به گزارش “روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر”؛ مدیرعامل انجمن خیران مسکن‌ساز کشور گفت: بیش از ۱۴ هزار واحد مسکن برای خانوارهای چند معلولی ساخته می‌شود.

کیومرث سلگی در نشست اعضای انجمن خیران مسکن ساز با امام جمعه بوشهر اظهار داشت: مشارکت در ساخت مسکن برای اقشار نیازمند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

وی با بیان اینکه مسکن یکی از نیازهای اساسی همه اقشار خصوصاً جوانان است، تصریح کرد: در این راستا مشارکت خیرین در ساخت مسکن می‌تواند تأثیر بسیار زیادی در رفع مشکلات خانواده‌ها و جوانان داشته باشد.

مدیرعامل انجمن خیران مسکن‌ساز کشور با اشاره به فعالیت این انجمن در همه مراکز استان‌ها و ۱۲۰ شهرستان کشور خاطرنشان کرد: ساخت ۳۰ هزار واحد مسکن خیر ساز در کشور آغاز شده که تاکنون ۲۰ هزار واحد تکمیل و تحویل شده است.

وی اضافه کرد: در استان بوشهر نیز شاهد مشارکت و همراهی خوبی از سوی خیرین هستیم و با توجه به افزایش قیمت ساخت مسکن انتظار می‌رود که مشارکت‌ها در این امر خیر افزایش یابد.

سلگی از ساخت ۱۴ هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی برای خانواده چند معلولی در سطح کشور خبر داد و بیان کرد: تاکنون پنج هزار واحد مسکونی ویژه خانواده‌های دو معلولی در استان‌ها از سوی این انجمن ساخته و تحویل شده است.

وی از ساخت شش هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در روستاها برای خانواده‌های چند معلولی خبر داد و افزود: در سطح شهرها نیز هفت هزار و ۷۰۰ واحد مسکونی توسط انجمن خیران مسکن ساز ساخته می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد