روند اجرای پروژه‌های عمران روستایی از محل اعتبارات نفت مطلوب است | بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر
آخرین خبرها

روند اجرای پروژه‌های عمران روستایی از محل اعتبارات نفت مطلوب است

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ نماینده دیر،کنگان،جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه روند اجرای پروژه‌های عمران روستایی بنیاد مسکن استان از محل اعتبارات نفت وضعیت قابل قبولی دارد، و در مجلس تلاش خواهم کرد این اعتبارات افزایش یابد تا شاهد سرعت‌بخشی به تکمیل این پروژه‌ها باشیم.

حجت‌الاسلام موسی احمدی در نشست مشترکی با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و مدیران شعب دیر،کنگان،عسلویه و جم ضمن ابراز رضایت از عملکرد بنیاد مسکن استان در سطح روستاها و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت تاکید کرد: خدمت به مردم بزرگترین نعمت است و رضایتمندی مردم در انجام پروژه‌ها می‌بایست مد نظر قرار داده شود.
وی خاطر نشان کرد: در مجلس نهم که افتخار نمایندگی جنوب استان را داشتم، تنها دستگاهی که در بحث قانون ساماندهی املاک با شجاعت ایستادگی کرد و کار را بخوبی انجام داد، اداره بنیاد مسکن شهرستان کنگان بود که در آن زمان بیش از هزار سند روستایی و شهری صادر شد و مشکلات مردم رفع گردید.
این نماینده مجلس تصریح کرد: در برنامه‌های بنیاد مسکن جهت توسعه و شکوفایی روستاها و شهرها همراهی و حمایت خواهم کرد.
حجت‌الاسلام موسی احمدی با اشاره به مسئولیت‌های اجتماعی نفت تصریح کرد: در کمیسیون انرژی بصورت جدی موضوع مسئولیت اجتماعی پتروشیمی‌ها را دنبال خواهم کرد، تا مسئولیت‌های اجتماعی وزارت نفت نظام‌مند و هدفمند شود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر نیز در این نشست با تشریح اقدامات صورت گرفته و موفقیت‌های کسب شده از سوی این نهاد در جنوب استان در حوزه‌های مختلف، تصریح کرد: در حالیکه تا سال ۹۳ در حوزه اجرا و مسائل فنی رتبه ۲۸ را در کشور داشتیم، اکنون بوشهر جزو استانهای برتر کشور در این زمینه محسوب می‌شود.
حمید حیدری بریدی یادآور شد: در جنوب استان نیز برای نخستین بار معابر روستایی بجای آسفالت، سنگ‌فرش کردیم که مورد رضایت مردم و مورد تقدیر مسئولان ارشد کشور و استان نیز قرار گرفت.
وی با اشاره به مشکلات پیش‌روی بنیاد مسکن در بحث صدور سند مالکیت روستایی و شهری در گذشته، ابراز امیدواری کرد با همراهی مدیریت جدید اداره کل ثبت اسناد و املاک استان در صدور اسناد مالکیت تسریع داده شود.

Print Friendly, PDF & Email

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد