آسفالت سازی ۸ هزار و ۷۰۰ مترمربع در سه روستای شهرستان دشتی

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دشتی گفت: در قالب طرح هادی ۸۷۰۰ متر مربع در سه روستای شهرستان دشتی آسفالت سازی و خیابان سازی شد.

سید اصغر صالحی در مراسم افتتاحیه و بهره‌برداری طرح‌های هادی در سه روستای شهرستان دشتی در جمع خبرنگاران با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت: در روستاهای بحیری ، بادام زار و اهشام قائد به میزان قابل توجهی خیابان سازی و آسفالت سازی انجام شده است.
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دشتی درباره جزئیات این طرح گفت: در روستای بحیری به میزان پنج هزار متر مربع، در روستای بادام زار هزار و ۶۰۰ و در روستای احشام قائد دو هزار و ۱۰۰ متر مربع خیابان سازی و آسفالت سازی انجام شده است.
وی با بیان اینکه در مجموع هشت هزار و ۷۰۰ متر مربع خیابان سازی و آسفالت با اعتبار ۶۰۰ میلیون انجام شده گفت: این کار با مشارکت دهیاری‌ها صورت گرفته شده است.
صالحی بیان داشت: طی چهار سال اخیر به اندازه ۸۰ درصد ۳۶ سال ابتدای انقلاب در این شهرستان کار شده است و مساحت کل معابر روستایی بخش مرکزی این شهرستان یک میلیون و ۹۱۹ هزار و ۷۶۵ متر مربع می‌باشد که تا ابتدای سال ۹۵، به میزان ۲۷۲ هزار و ۳۷۸ متر مربع خیابان سازی و آسفالت انجام شد و از سال ۹۵ تا کنون نیز ۲۱۸ هزار و ۵۵۰ متر مربع خیابان سازی و آسفالت انجام شده و در دست اقدام می‌باشد.

Print Friendly, PDF & Email