آغاز اجرای ۳۲ بوستان امید در روستاهای گناوه

مراسم کلنگ زنی عملیات اجرایی ۳۲ پروژه بوستان امید (بوستان محله ای ) در روستاهای گناوه بمناسبت……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، در مراسم کلنگ زنی عملیات اجرایی ۳۲ پروژه بوستان امید (بوستان محله ای ) در روستاهای گناوه بمناسبت گرامیداشت هفته دولت بصورت نمادین در روستای شول با حضور مهندس یوسفی- فرماندارشهرستان گناوه، مهندس افرند- مدیر بنیاد مسکن شهرستان، معاونین فرماندار و دیگر مسئولین به زمین زده شد.
فرماندار گناوه در آیین کلنگ زنی این پروژه ها در روستای شول گفت: بهبود و گسترش فضای سبز روستایی علاوه بر ایجاد جذابیت بصری در بهبود روحیه اهالی موثر است. و با تدبیر دولت یازدهم ارایه خدمات به روستاها شتاب بیشتری گرفته است به طوری که در ماه های اخیر پروژه های متعددی نظیر چمن های مصنوعی، طرح های هادی، خانه های بهداشت، پروژه های آبرسانی و راه سازی در این مناطق به بهره برداری رسیده و یا عملیات اجرایی آن ها آغاز شده است.
در ادامه مهندس افرند، گزارشی از اقدامات انجام گرفته در روستای شول از قبیل ( اجرای فاز هفتم طرح هادی روستایی با مساحت ۴۲۰۰ مترمربع، تحویل ۱۸۸ سند روستایی، پرداخت ۵۰ فقره وام بهسازی و احداث زمین چمن مصنوعی ورزشی و … ) ارائه نمودند. وی اظهارداشت، اعتبار اختصاص یافته به بوستان ها بیش از نه میلیارد و سیصد میلیون ریال است که اجرای آنان به طور همزمان دراین روستاها آغاز می شود.

81737592-70125782

Print Friendly, PDF & Email