آغاز عملیات اجرایی بهسازی مسکن روستایی در شهرستان دشتی

گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، باحضور دکتر شهریاری، نماینده مردم شهرستان های……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، باحضور دکتر شهریاری، نماینده مردم شهرستان های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل بنیاد مسکن استان، مسئولین شهرستان و اهالی روستا، کلنگ عملیات احداث یک واحد مسکونی بصورت نمادین در روستای کُردوان عُلیا از توابع بخش کاکی به زمین زده شد.
درابتدا مهندس صالحی- مدیر بنیادمسکن شهرستان دشتی گزارشی کامل از مناطق زلزله زده شهرستان و همچنین وضعیت بهسازی خانه های روستایی و شهرهای زیر۲۵ هزار جمعیت را با توجه به زلزله خیز بودن این شهرستان، ارائه نمودند.
سپس دکترشهریاری- ضمن خیر مقدم به حضار، روحانیت معزز و مسئولین در این مراسم، اظهار داشت: بنیاد مسکن با توجه به رسالتی سنگینی  که در جهت رسیدگی به روستاها دارد در جهت رسیدگی به روستاها، از امور زیر ساختی مانند اجرای طرح های هادی، ایجاد معابر، کانال های دفع آب های سطحی، آسفالت معابر تا بهسازی و مقاوم سازی مساکن افراد مورد هدف و احداث مسکن برای افرادی که نیاز مسکن می باشند، موفق عمل کرده است و تقریباً متوالی عمران و آبادی روستا می باشد.
بنیاد مسکن در طول دوران حیات پرافتخار خودش، مصدر کارهای بزرگی در کشور است و امروز شاهد آغاز عملیات اجرایی احداث یک واحد بصورت نمادین از ۲۵۰ واحد سهمیه اختصاص یافته به شهرستان دشتی با اعتبار ۵۰ میلیارد ریال در روستای کُردوان عُلیا از توابع بخش کاکی به زمین زده خواهد شد. این واحد مسکونی با دریافت تسهیلات ۲۰۰ میلیون ریال و کمک های بلاعوض تا سقف ۸۰ میلیون ریال با نظارت بنیاد مسکن احداث خواهد شد.

 

Print Friendly, PDF & Email