آغاز عملیات اجرایی بوستان‌های امید روستایی استان بوشهر از هفته آینده

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر از آغاز عملیات اجرایی بوستان‌های امید روستایی استان بوشهرخبر داد……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، مهندس باستی در نشست با معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان ومدیر کل دفتر امور روستایی استانداری اظهار داشت: توسعه زیرساخت‌های مختلف در روستاها امری لازم و ضروری است و با اهتمام مسئولان ارشد استان بوشهر، امسال شاهد اقدامات ارزشمندی در روستاهای استان هستیم.
وی افزود: سال گذشته شاهد اجرای پروژه‌های ورزشی در روستاهای با جمعیت هزار نفر بودیم و امسال این پروژه‌ها در روستاهای بالای ۵۰۰ نفر جمعیت اجرایی شده است.
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر از آغاز عملیات اجرایی بوستان‌های امید روستایی استان بوشهر در هفته آخر آبانماه رسماً آغاز می شود و خاطرنشان کرد: با تلاش‌ها و برنامه ‌ریزی‌های انجام گرفته، امیدوار هستیم در کمترین فاصله زمانی به بهره‌برداری برسد.
مهندس باستی تصریح کرد: احداث ۷۸ زمین چمن مصنوعی نیز از دیگر اقدامات امسال است که در سطح روستاهای استان در دست اجراست و بخش زیادی از این پروژه‌های ورزشی اجرایی شده است.
وی بیان کرد: استاندار بوشهر تاکید بسیار زیادی بر کیفیت بخشیدن به پروژه‌ها دارد و امیدوار هستیم، ضمن سرعت بخشیدن به اجرای پروژه‌ها نسبت به افزایش سطح کیفی پروژه‌ها نیز اهتمام ورزیم. و با افزایش سرانه فضای سبز روستاها امر بسیار مهمی است که با اجرای کامل این پروژه‌ها محقق خواهد شد.
در ادامه مهندس باستی بیان کرد: توجه به روستاها و رفع مشکلات مختلف مناطق روستایی در دستور کار قرار دارد و امیدوار هستیم شاهد رضایت خاطر مردم عزیز و ساکنان روستاهای استان باشیم.

600

مهندس زارعی- معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان نیز اظهار داشت: برای اجرای ۴۴۳ بوستان امید در روستاهای استان بوشهر ۴۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری می‌شود که ۳۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی تأمین می‌شود. و از این تعداد بوستان ۳۲۸ بوستان احداث و ۱۱۵ بوستان روستایی تجهیز می‌شوند.
وی با بیان اینکه طرح‌های بوستان امید در روستاهای استان بوشهر اجرایی می‌شود افزود: بر اساس تاکید استاندار بوشهر تمام روستاهای این استان ضمن مجهز شدن به زمین مینی فوتبال به بوستان‌های امید مجهز می‌شوند.
مهندس زارعی، با بیان اینکه بوستان‌های امید روستایی بنا به نسبت جمعیت ساخته و تجهیز می‌شوند تصریح کرد: در اجرای این طرح‌ها سینمای روباز، زمین‌های والیبال، بدمینتون و پینگ‌پنگ، فضاهای سبز، درختکاری و پارک نسبت به جمعیت روستایی ساخته می‌شود. و ۶۰۷ هزار متر مربع به سرانه فضای سبز روستایی استان بوشهر افزوده خواهد‌شد.

200

Print Friendly, PDF & Email