آغاز عملیات اجرایی ۲۳۰ زمین والیبال روستایی استان

در آئینی کلنگ ۲۳۰ زمین والیبال با حضور وزیر ورزش و جوانان……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، در آئینی کلنگ ۲۳۰ زمین والیبال با حضور وزیر ورزش و جوانان، استاندار، نمایندگان مجلس، معاونین استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی بصورت نمادین در روستای لمبدان حاجی آباد شهرستان دیّر به زمین زده شد.
در این آئین مدیرکل بنیاد مسکن استان با بیان اینکه بنیاد مسکن مجری طرح های امید می باشد گفت: در دولت تدبیر و امید تعداد ۲۱۰ چمن مصنوعی در روستاهای بالای ۵۰۰ نفر جمعیت استان احداث شده است و تصریح نمود: امروز شاهد آغاز عملیات اجرایی ۲۳۰ زمین والیبال و افتتاحیه مسابقات مینی فوتبال همگانی جام فجر امید با بیش از ۵۰۰ تیم ورزشی با حضور وزیر ورزش و جوانان خواهیم بود.
وزیر ورزش و جوانان در حاشیه این مراسم گفت: یکی از برنامه‌های جدی وزارت ورزش و جوانان انجام طرح اقتصاد ورزشی در استان‌هاست که با همکاری بخش خصوصی انجام می‌شود و تلاش می‌شود با افزایش اعتبارات ورزشی استان بوشهر این بخش وضعیت خوبی در سال آینده داشته باشد.
سلطانی‌فر، با اشاره به احداث ۲۳۰ زمین والیبال در استان، اظهار داشت: این گونه اقدمات می تواند به عنوان یک الگو به استان های دیگر معرفی گردد و زمینه ای مناسب برای سالم سازی جامعه خواهد بود.
در پایان این مراسم مسابقات مینی‌فوتبال جام فجر امید استان بوشهر با شرکت ۵۰۰ تیم فوتبال در ۲۱۰ زمین چمن مصنوعی در روستاها و شهرهای استان بوشهر آغاز شد.

photo_2016-12-09_01-17-36             photo_2016-12-09_01-07-38

Print Friendly, PDF & Email