آغاز عملیات اجرایی ۹ پارک ساحلی و افتتاح چند پروژه ورزشی، تفریحی در کنگان

به گزارش “روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر”؛ به مناسبت هفته دولت عملیات اجرایی ۹ پارک ساحلی و خیابان در روستای سمهو شمالی آغاز و چند پروژه ورزشی، تفریحی نیز در شهرستان کنگان افتتاح خواهد شد.

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان کنگان ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت گفت: هفته اول شهریور ماه، که با نام و یاد شهیدان والا مقام”رجایی” و ” باهنر” مزین و هفته دولت نامگذاری شده فرصتی برای سرمشق قراردادن راه، روش و منش این عزیزان در زمینه خدمت رسانی بی منت و خالصانه به مردم است.

حیدر کردی با اشاره به پروژه های در دست افتتاح این نهاد گفت: ۲ زمین چمن مصنوعی با اعتبار ۴۰۰ میلیون تومان به مساحت ۳ هزار مترمربع در روستاهای پرک و لاور گُل افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

وی همچنین از افتتاح پارکی در عسلویه با اعتبار ۳۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات وزارت نفت و استانی و افتتاح خیابانی در روستای سمهو شمالی در عسلویه با اعتبار ۳۵۰ میلیون تومان از محل اعتبارات وزارت نفت را از دیگر پروژه های هفته دولت نامید.

وی افزود: عملیات اجرایی ۹ پارک ساحلی با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات وزارت نفت در روستاهای تینک، نخل غانم، برکه چوپان، میانلو، شیرینو، پرک، لاور گُل، لاورده و چاه مجنون در هفته دولت آغاز خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email