ابراز رضایت نماینده جنوب استان از پیشرفت پروژه‌ها از محل اعتبارات نفت

به گزارش “روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر”؛ نماینده دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی از پیشرفت مطلوب اجرای پروژه‌های مهم از محل اعتبارات نفت در جنوب استان بوشهر خبر داد.

به گزارش سکینه الماسی در نشست بررسی پروژه‌های جنوب استان از محل اعتبارات نفت اظهار داشت: تلاش‌های گسترده‌ای به منظور توسعه و تقویت زیرساخت‌ها در شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: در این راستا از محل اعتبارات وزارت نفت پروژه‌های بسیار مهمی در شهرستان‌های دیر، کنگان، جم و عسلویه آغاز شده است که تکمیل این طرح‌ها نقش مهمی در تقویت زیرساخت‌ها در شهرستان‌های ذکر شده خواهد داشت.

نماینده دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ۹۰ درصد فاز اول پروژه‌ها به تعداد ۵۷ پروژه با اعتبار ۲۰۸ میلیارد ریال به اتمام رسیده و ۱۰ درصد باقیمانده نیز تا اواسط اردیبهشت‌ماه سال جاری به پایان می‌رسد.

الماسی با بیان اینکه فاز دوم این پروژه‌ها تا پایان فروردین‌ماه به بنیاد مسکن استان جهت اجرا، ابلاغ خواهد شد افزود: کارهای مطالعاتی و طراحی ۹ بوستان امید در سطح روستاهای شهرستان کنگان انجام شده که عملیات اجرایی آن در فروردین‌ماه آغاز خواهد شد.

نماینده دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: میزان اعتبار ۹ بوستان امید در این منطقه سه میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان است.

پروژه‌های یاد شده با رایزنی‌های نماینده دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی با وزارت نفت که منجر به تفاهم نامه شد، در حال اجراست.

Print Friendly, PDF & Email