اجرای طرح هادی در هفت روستای جم

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان جم گفت: با توجه به ضرورت رسیدگی به مناطق محروم، طرح هادی در هفت روستای شهرستان جم اجرایی گردید.

غلامرضا بهمنی عنوان کرد: مهمترین رسالت بنیاد مسکن ایجاد شرایط مطلوب زندگی برای روستاییان است به نحوی که مردم احساس خوبی از زندگی در روستا داشته باشند.

وی افزود: این شرایط مطلوب است که می تواند سبب ماندگاری روستانشینان در روستا شده و تا حدودی معضل حاشیه نشینی را کنترل نماید.

رییس بنیاد مسکن شهرستان جم تاکید کرد: از آنجا که اجرای طرح هادی و رسیدگی به مناطق محروم مهمترین رسالت بنیاد مسکن است طرح هادی در هفت روستای شهرستان جم شامل روستاهای بوشتو، هنگدان، تنگمان، قائدی، گندم‌زار، کرکوک و دره‌بان اجرایی گردید.

بهمنی ادامه داد: در هر روستا ۵ هزار متر مربع پیاده روسازی و آسفالت با اعتبار یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: نقشه های تفکیکی ۲۰ روستای شهرستان جهت سنددار کردن اماکن روستایی تهیه و در دستور کار قرار گرفته است.

رییس بنیاد مسکن شهرستان جم تصریح کرد: همچنین طی یک سال اخیر در ۱۹ روستای شهرستان جم طرح هادی بازنگری و همچنین حدود ۱۲۰ فقره تسهیلات طرح بهسازی و نوسازی مسکن روستایی برای هر واحد به مبلغ ۲۵ میلیون تومان پرداخت شده است.

Print Friendly, PDF & Email