اجرای طرح های امید در روستاهای بالای ۵۰۰ نفر استان بوشهر

استاندار بوشهر گفت: طرح های امید در روستاهای بالای ۵۰۰ نفر جمعیت این استان اجرا می شود……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر:به نقل از خبرگزاری مهر، دکتر سالاری- استاندار بوشهر در پنجمین گردهمایی فرمانداران استان اظهار داشت: دولت تدبیر و امید نگاه ویژه ای به عمران و آبادی روستاها دارد و تاکنون گام های خوبی در این راستا برداشته شده است. وی افزود استان بوشهر نیز در راستای نگاه دولت در سال گذشته اعتبارات خوبی در جهت عمران روستا و اجرای طرح های هادی روستایی اختصاص داده که این امر موجب ماندگاری بیشتر مردم در روستاها خواهد شد و یکی از طرح های خوبی که در دست اجرا است و برنامه های آن نیز تدوین شده اجرای طرح های امید است که در روستاهای بالای ۵۰۰ نفر جمعیت اجرا خواهد شد. و عملیات اجرایی این طرح ها در شهریور ماه آغاز می شوند.
دکتر سالاری بیان کرد: مجری این طرح بنیاد مسکن است و تلاش داریم توزیع اعتبارات اجرایی طرح های امید روستایی، از یک هفته آینده آغاز کنیم. این طرح ها شامل ساخت زمین چمن مینی فوتبال، زمین والیبال، طرح های رفاهی، فرهنگی و اجتماعی در روستا می باشد و با مشارکت شهرداری تمام زمین های خاکی ورزشی محلات شهرها به زمین چمن مصنوعی با امکانات لازم ورزشی تبدیل می شود.

1000

در پایان استاندار ، با تاکید برحضور فرمانداران و بخشداران در میان جوانان به ویژه ورزشکاران برای بررسی مطالبات آنها، از نظرها و پیشنهادهای آنها در برنامه ها، پیش بینی و استفاده نمائید که این موضوع سبب افزایش مراوده با جوانان و بررسی مشکلات این قشر تاثیر گذار جامعه می شود.

2000

Print Friendly, PDF & Email