احداث ۱۷۰۰ واحد مسکونی ویژه نیازمندان در استان بوشهر

شهبازی از احداث ۱۷۰۰ واحد مسکونی در شهرها و روستاهای استان بوشهر خبرداد……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، شهبازی- مدیر عامل انجمن خیرین مسکن ساز استان در مصاحبه با خبرگزاری تسنیم بیان کرد: این انجمن با مشارکت خیرین و پرداخت تسهیلات کم بهره در ساخت سرپناه ویژه محرومان تلاش می کند. تشکیل این انجمن، اقدامی مهم در راستای خدمت رسانی به اقشار کم درآمد و محروم جامعه است. و با شناسایی خیرین و ایجاد بانک اطلاعاتی این افراد از برنامه های این انجمن است که از افراد خیر در تمام زمینه ها استفاده شود.
شهبازی بیان داشت: تاکنون ۸۲۴ واحد مسکونی با کمک و همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، راه و شهرسازی، شهرداری ها، خیرین و بانک مسکن، درشهرهای برازجان، اهرم، خورموج، گناوه، کنگان و روستای احمدی شهرستان بوشهراحداث گردیده و به نیازمندان واگذار شده است.
وی از آماده بودن ۶۰۰ واحد مسکونی برای واگذاری به افراد محروم خبر داد و گفت: این واحدها آماده واگذاری در شهرهای مختلف استان می باشد که درحال پیگیری تأمین آب و برق این واحدها هستیم.
شهبازی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه برای ساخت مسکن محرومان بوشهر گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده ۱۷۰۰واحد مسکونی طی ۳ سال انجام خواهد گرفت، که عملیات اجرایی ۴۴۹واحد مسکونی در سال جاری ویژه محرومان در شهرها و روستاهای استان با مشارکت بانک مسکن و خیرین، آغاز خواهد شد.

DSC00151

Print Friendly, PDF & Email