احداث ۷ زمین چمن مصنوعی در روستاهای دیّر

مهندس صداقت: از احداث ۷ زمین چمن مصنوعی ورزشی در روستاهای شهرستان دیّر خبر داد……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مهندس صداقت- مدیر بنیاد مسکن شهرستان در حاشیه بازدید از اجرای زمین های ورزشی بیان کرد: این ۷ پروژه‌ با اعتبار ۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال از محل دو درصد نفت و گاز در روستاهای شهرستان دیّر انجام می شود که در حال حاضر چهار پروژه نصب چمن مصنوعی آن در حال انجام است و بقیه پروژه‌ها در دهه فجر به بهره‌برداری رسید.
مهندس صداقت افزود: در ۱۲ روستای شهرستان دیّر طرح‌های هادی که شامل اجرای معابر، جدول‌سازی و اجرای دیوار حفاظتی است با اعتبار ۶ میلیارد ریال اجرا شد. همچنین ۲۰ بوستان در روستاها با اعتبار ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات ملی اجرا و تجهیز شد.
صداقت با اشاره به اجرای طرح نهضت آسفالت در روستاهای دیر گفت: روستاهای الی شمالی، الی جنوبی، مغدان و روستای سجادیه از این طرح بهره‌مند شده‌اند و موجب رضایتمندی مردم این روستاها نیز شده است.
وی با بیان اینکه در این طرح زیرسازی کوچه‌ها و معابر و همچنین جدول‌گذاری توسط دهیارها و از محل اعتبارات داخلی و با نظارت بنیاد مسکن صورت می‌گیرد، افزود: در حال حاضر این طرح در ۹ روستای شهرستان دیر در حال اجرا است.
صداقت با بیان اینکه ۵ میلیارد ریال از اعتبارات ملی برای اجرای نهضت آسفالت در روستاها به بنیاد مسکن تخصیص داده شد،اظهار داشت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان آمادگی دارد در صورتی که دهیاری‌ها بتوانند زیرسازی کوچه‌ها را انجام دهد به‌صورت رایگان آسفالت معابر را انجام دهد.

4786349_2963

Print Friendly, PDF & Email