اختصاص ۱۵هزار تن قیر رایگان به بنیاد مسکن بوشهر

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: برای آسفالت جاده‌ها و معابر روستایی در استان بوشهر ۱۵ هزار تن قیر رایگان در اختیار بنیاد مسکن قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، مهندس شاملو در حاشیه دیدار با دکتر سالاری- استاندار در نشست بررسی وضعیت طرح‌های عمران روستایی در استان بوشهر با اشاره به اجرای آسفالت جاده‌ها و خیابان‌های روستایی اظهار داشت: برای آسفالت جاده‌ها و معابر روستایی در استان بوشهر ۱۵ هزار تن قیر رایگان در اختیار بنیاد مسکن این استان قرار گرفته است. و ۱۰۰ کیلومتر از مسیرهای روستایی در استان بوشهر آسفالت شده است و این میزان اعتبارات عمران روستایی در استان ها بیش از اعتبارات ملی متمرکز است.
مهندس شاملو، با اشاره به اینکه طرح‌های آسفالت معابر روستایی دراستان بوشهر افزایش می‌یابد افزود: در اجرای این طرح‌ها تاکنون ۲۰ میلیارد ریال به استان بوشهر تخصیص یافته که تا پایان سال مالی به ۱۰۰ میلیارد ریال افزایش می‌یابد. وی از اجرای طرح هادی در روستاهای بالای ۲۰ خانوار خبرداد و بیان کرد: با اجرایی شدن طرح‌های هادی در روستاهای بالای ۲۰ خانوار اکنون شاخص برخورداری روستاها از طرح هادی درروستاهای بالای ۲۰ خانوار ۹۰ درصد است.

ewbh_dsc_0081

 

Print Friendly, PDF & Email