اختصاص ۴۰۰ میلیارد ریال به طرح های هادی بوشهر

 سرپرست بنیاد مسکن استان در بازدید از پروژه های طرح هادی به اهداف…….

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر: حمید حیدری سرپرست بنیاد مسکن استان در بازدید از پروژه های طرح هادی به اهداف، ایجاد زمینه توسعه و عمران روستا، تخصیص عادلانه امکانات و ایجاد تسهیلات اشاره نمود و گفت: اجرای طرح هادی به ساماندهی و اصلاح بافت موجود در روستاها کمک شایانی می کند و زمینه خدمت رسانی به روستائیان بیشتر خواهد شد همچنین از ساخت و ساز های غیر اصولی، غیر فنی و غیر مجاز جلوگیری می نماید.
سرپرست بنیاد مسکن استان اظهار داشت: عمران و توسعه روستا اقدامی بنیادی است که سبب اصلاح وضع، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی روستا می شود و این امر ترقی همه جانبه روستاها و مناطق شهری را نیز تحت تاثیر قرار می دهد و در رشد کلی جامعه اثر گذر خواهد بود.
حیدری افزود: خدمت رسانی بنیاد مسکن به روستاها امید به زندگی را در بین روستائیان رونق بخشیده و این امر با یاری شورا های اسلامی و دهیاران روستا که نقش بسیار موثری در تسریع و اجرای این طرح ها دارند ممکن می سازد.
در پایان حیدری گفت: برای اجرای ۲۶۶ طرح هادی در سطح استان مبلغ ۴۰۰ میلیارد ریال اختصاص یافته و تاکنون ۴۸ درصد این اعتبار تخصیص یافته که در ۹ ماه اول سال بیش از ۱۹۰ میلیارد ریال آن جذب شده است.

37

IMG_7202

Print Friendly, PDF & Email